Policija razdvajala trenere

Izvor: B92, 17.Maj.2012, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Policija razdvajala trenere

Brazilska policija u saveznoj državi Seržipe je, na utakmici lokalnih fudbalskih klubova Itabajane i Konfijanse, morala da razdvaja trenere koji su se potukli.

Trener Itabajane Selso Tešeira i njegov kolega iz Konfijanse Žilberto Pereira prvo su isključeni jer su tokom utakmice stalno bili izvan restriktivnog prostora.

Obojica su u drugom poluvremenu imali prigovore na suđenje, a do tuče dva stručnjaka došlo je kada su izlazili sa terena i išli ka svlačionicama. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

Skob dvojice trenera sprečila je policija, a pomogli su im i igrači koji su ih razdvajali.

"Selso me je uvredio, opsovao me je nekoliko puta i potpuno sam izgubio živce", rekao je Pereira novinarima posle meča.

Pereirina ekipa, Itabajana pobedila je sa 3:1, a revanš se igra u nedelju.

"Ovo je potpuni apsurd. Ne znam zašto se on žalio. Ovo nije bilo mesto za tuču, ali ako je neko traži, možemo da odredimo mesto i vreme", kazao je Tešeira.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.