Podela bodova u Nici, Jovanoviću 90 minuta

Izvor: Sportske.net, 09.Nov.2019, 01:01   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Bez pobednika na Azurnoj obali.

Nica je na svom terenu na stadionu "Alijanc Rivijera" dočekala Bordo, a pobednika nije bilo - 1:1 (1:0).

Utakmica je bila interesantna, sa šansama na obe strane, s tim što su gosti imali nešto više loptu u svom posedu.

Domaći su u 27. minutu stigli do prednosti nakon dobrog skoka Meloua, da bi Brijan iz penala početkom drugog poluvremena u 49. minutu postavio konačnih 1:1.

Bordo sada ima 19 bodova i nalazi >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << se na trećem mestu, a Nica koja ima samo dva boda manje je na desetom mestu.

Vukašin Jovanović je odigrao svih 90 minuta večeras za Bordo.