Podela bodova u Bilbau, Mendez spasio Seltu u nadoknadi

Izvor: Sportske.net, 31.Mar.2018, 18:18   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Podela bodova u Bilbau, Mendez spasio Seltu u nadoknadi

Džoker Selte je uspeo da donese bod.

U duelu dve ekipe iz sredine tabele španskog prvenstva, Atletik Bilbao je danas ugostio Seltu, a pobednika nije bilo.

Izgledalo je da će Bilbao slaviti, imali su prednost od 55. minuta kada je gol postigao Nunjez, ali nisu uspeli da je sačuvaju.

U prvom minutu nadoknade Mendez uspeva da postigne gol i da donese veliki bod svom timu.

Igrao je danas jedan srpski fudbaler, to je Nemanja Radoja, bio je starter, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a zamenio ga je u 73. minutu upravo strelac jedinog gola za Seltu.

Nakon 30 odigranih utakmica, Selta ima 40 bodova i nalazi se na 9. mestu, dok je Bilbao sada na 36 bodova i nalazi se na 12. mestu.

Пласман обезедио Sofascore резултати уживо

Nastavak na Sportske.net...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.