Počistili smo Špance, Srbija je u polufinalu!

Izvor: Sportske.net, 08.Apr.2017, 19:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Počistili" smo Špance, Srbija je u polufinalu!

Teniska Dejvis kup reprezentacija Srbije uspela je da savlada Španiju u okviru 1/4 finala i tako je sebi obezbedila mečeve protiv reprezentacije Francuske!

Reprezentacije Srbije i Francuske igraće u polufinalu Dejvis kupa ove sezone.

Srbija je sa maksimalnih 3:0 nakon dva dana uspela da obezbedi plasman u polufinale nakon meča sa Špancima.

Juče je Novak uspeo da savlada Alberta Ramosa, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Troicki je bio od Karenja Buste, da bi danas u dubl meču Viktor Troicki i Nenad Zimonjić uspeli da savladaju Pabla Karenja Bustu i Marka Lopeza.

Srpski dubl je bio bolji rezultatom 4:6, 7:6(4), 6:0,  4:6 i 6:2.

Španci su bolje ušli u ovaj meč, čitali su servise naših igrača, pa su uz brejk u 3. gemu došli kasnije i do prvog seta.

Imali su Busta i Lopez prednost od jednog brejka u drugom setu, ali je onda srpski dubl zaigrao sjajno, uspeo je da vrati brejk i da uvede set u neizvesnu završnicu koja je pripala Srbiji.

Fantastična igra je nastavljena u trećem setu, Srbija je dobila svih 6 gemova, a kada se očekivalo da su Španci psihološki pali, došlo je do manjeg pada u igri našeg dubla.

Izgubili smo četvrti set, ušlo se u peti koji, ipak, nije bio neizvestan.

Poveli smo sa 4:1 uz dva brejka, priveli meč lagano kraju i slavili prolazak u polufinale.
Pogledaj vesti o: Viktor Troicki,   Nenad Zimonjić

Nastavak na Sportske.net...






Povezane vesti

Dejvis kup: Zimonjić i Troicki odveli Srbiju u polufinale! (FOTO, VIDEO)

Izvor: BKTV News, 08.Apr.2017

Srpski dubl Nenad Zimonjić i Viktor Troicki savladali su Špance Pabla Karenja-Bustu i Marka Lopesa posle pet setova...U hali "Aleksandar Nikolić" bilo je 4:6, 7:6 (4), 6:0, 4:6, 6:2 posle nešto više od tri časa igre...Uskoro opširnije..

Nastavak na BKTV News...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.