Pobede Javora, Rada i Nišlija u Linglong Superligi

Izvor: B92, 10.Avg.2019, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Rada i Javora ostvarili su prve pobede ove sezone, u četvrtom kolu Linglong Super lige Srbije.

Rad je sa 1:0 na Banjici, golom Miloša Trifunovića u 85. minutu, pobedio ekipu Inđije.

Javor je u Ivanjici sa 3:1 pobedio ekipu Mačve, uz dva gola Nikole Petkovića i jednim Nikole Kuveljića.

Nikola Petković je u 39. minutu bio strelac gola iz jedanaesterca, da bi u 52. minutu gosti izjednačili autogolom Marka Kolakovića.

Samo dva minuta >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kasnije, Javor je opet imao prednost, a svoj drugi gol na utakmici postigao je Nikola Petković.

Konačno u 58. minutu, Javor je potvrdio osvajanje bodova kada je Nikola Kuveljić postigao gol za 3:1.

Radnički iz Niša je ostvario drugu pobedu u sezoni, trijumfom na "Čairu" od 2:1 nad ekipom Voždovca.

Stefan Mihajlović i Erik Jirka su bili strelci za Radnički u 34. i 74. minutu, dok je pogodak za Voždovac postigao Aleksandar Jevtić u 51.minutu.

Voždovac je u 89. minutu mogao do boda, ali je Jovan Nišić promašio penal.