Pobeda Sent Etjena, Nica bez Balotelija do bodova

Izvor: B92, 25.Sep.2016, 18:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sent Etjena pobedili su Lil sa 3:1, dok je Nica u gostima minimalnim rezultatom – 1:0, bila bolja od Nansija.

Golove za Sent Etjen postigli Robert Berič u 63, Arnaurd Nordin u 72. i Nolan Rouks u 93, dok je Renato Sivelji smanjio prednost u 81. minutu.

Ekipa Sent Etjena je tek u drugom poluvremenu povela, a fudbaleri Lila su imali igrača manje jer je Frank Berija posle dva žuta kartona, meč zavšio u 43. minutu.

Sent Etjen je posle sedam kola >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << na sedmom mestu, dok je Lil poslednji sa samo četiri boda.

Jedini pogodak na meču u Nansiju postigao je Alesane Plea u 60. minutu meča, dok Mario Baloteli nije ni bio na spisku igrača za ovu utakmicu.

Nica je posle sedam kola druga na tabeli sa 14 bodova, a Nansi je pretposlednji sa pet osvojenih bodova.