Pobeda Sampe, prvenac Etoa

Izvor: B92, 07.Mar.2015, 21:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sampdorije savladali su ekipu Kaljarija 2:0 (1:0) u prvoj utakmici 26. kola italijanske Serije A.

Domaći su na Luiđi Ferarisu poveli u 33. minutu, kada je Lorenco De Silvestri posle kornera Mjurijela bio najbolji u skoku. Konačan rezultat meča postavio je Samjuel Eto u 72. minutu, sjajnim udarcem za svoj prvenac u dresu tima iz Đenove.

Tim sa Sardinije, na čijem golu je bio reprezentativac Srbije Željko Brkić, poslednjih desetak minuta odigrao je bez >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << isključenog Avelara., koji je zaradio dva žuta kartona.

Ekipa Siniše Mihajlovića slavila je u drugom uzastopnom meču i stigla do 42. boda, pa sada deli peto mesto sa Fiorentinom, koja ima i susret manje, dok je ekipa sa Sardinije i dalje u zoni ispadanja sa 20 bodova.