Izvor: RTS, 21.Apr.2021, 22:50

Pobeda Juventusa, remi Intera, poraz Milana

Fudbaleri Juventusa savladali su na svom terenu ekipu Parme sa 3:1 u meču 32. kola Serije A. Inter je remizirao sa Specijom, dok je Milan poražen od Sasuola.
Dosta zanimljivih mečeva i rezultata odvilo se u 32. kolu Serije A.

Lider tabele - ekipa Intera, nije uspela da slavi na gostovanju kod Specije.
Gol za vođstvo domaćina u 12. minutu postigao je Farijas, da bi u 39. Perišić postavio konačnih 1:1.
Milan je poražen na svom >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << stadionu od ekipe Sasuola sa 2:1. Čalhanoglu je u 30. minutu doveo domaćina u prednost, ali je gost golovima Raspadorija u 76. i 83. minutu stigao do preokreta i tri boda.
Juventus je zabeležio pobedu nad Parmom od 3:1. Gosti su poveli golom Brugmana u 25. minutu, da bi Aleks Sandro prvo u 43. doneo izjednačenje, a potom u 47. preokret Juventusa.
Konačan rezultat postavio je De Liht u 68. minutu.