Pioniri crveno-belih osvojili Kup šampiona

Izvor: Sportski Žurnal, 02.Dec.2011, 22:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pioniri Crvene zvezde trijumfovali su na Kupu šampiona u Moskvi. Oni su u finalu ovog međunarodnog turnira savladali litvansku ekipu Šarunas Marčuljonis sa 73:66.

U idealnoj petorci turnira našli su Rakićević i Stanković, a treba istaći da su crveno–beli u finalu imala podršku oko 30 navijača.
Zvezda je nastupila u sastavu: Vulikić, Vujadinović 5, Radanov, Petrović 9, Nikolić, Stojanović 11, Kenjić 3, Cvetković, Rakićević 28, Dutina, Stanković 3, Miladinović 11.
Pogledaj vesti o: Litvanija

Nastavak na Sportski Žurnal...

Zvezdini pioniri prvaci Evrope!

Izvor: Sportal.rs, 02.Dec.2011

Crveno-beli na krovu Evrope! Pioniri Crvene zvezde Beograd pobednici su međunarodnog turnira u Moskvi, koji važi za nezvanično Prvenstvo Evrope za igrače do 14 godina.

Nastavak na Sportal.rs...

PIONIRI ZVEZDE OSVOJILI KOŠARKAŠKI TURNIR U MOSKVI

Izvor: Kurir, 03.Dec.2011, 02:19

MOSKVA - Pioniri košarkaškog kluba Crvena zvezda osvojili su međunarodni turnir u Moskvi, pošto su u finalu pobedili ekipu Šarunas Marčuljonis sa 73:66 (16:12, 18:13, 25:17, 14:24)...MOSKVA - Pioniri košarkaškog kluba Crvena zvezda osvojili su  međunarodni turnir u Moskvi, pošto su u finalu...

Košarkaški pioniri Zvezde prvaci Evrope

Izvor: Vesti-online.com, 03.Dec.2011

Pioniri košarkaškog kluba Crvena zvezda osvojili su međunarodni turnir u Moskvi, pošto su u finalu pobedili ekipu Šarunas Marčuljonis sa 73:66 (16:12, 18:13, 25:17, 14:24)...Mlade igrače Zvezde predvodio je Rakićević sa 28 poena, dok su po 11 postigli Stojanović i Miladinović...Litvanci su...

Nastavak na Vesti-online.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.