Izvor: Nezavisne Novine, 09.Feb.2017, 12:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pike pozvao Ðokovića da bude gost Barselone

BARSELONA - Srpski teniser Novak Ðoković dobio je poziv fudbalera Barselone Ðerara Pikea da bude gost tog kluba na Nou Kampu.

Ðoković je prihvatio poziv Pikea, ali prethodno mora da uskladi svoje obaveze, vjeruje se da će to biti na proljeće kada krene sezona na šljaci, prenosi radio Katalonija.

Pike, veliki ljubitelj tenisa, prošlog novembra gledao je finale Ðokovića i Endija Mareja na mastersu >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << u Londonu u borbi za prvo mjesto ATP liste na kraju godine, kada je Britanac slavio 6:3, 6:4.

Tada su se i upoznali Ðoković i Pike, a španski fudbaler tom prilikom pozvao je Novaka da dođe na stadion Barselone.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.