Izvor: MozzartSport.com, 23.Jan.2021, 00:46

Petominutni šou Dinija na Britaniji (VIDEO)

Kapitenu Votforda definitivno je prijala promena na klupi, Stršljenovi na otvaranju 26. kola Čempionšipa bacili Stouk na kolena

Votford pod Ćiskom Munjozom dobija obrise tima koji bi mogao do elitnog društva. Nije se rapidno popravila igra, ne igraju Stršljenovi lepršavo, dopadljivo i na gol više, ali ispunjavaju primarni cilj - osvajanje tri boda. Počeo je Votford da niže pobede, radost i entuzijazam su se ponovo nastanili na Vikaridž roudu, a poslednja žrtva >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << u nizu koja je osetila ubode je Stouk – 1:2

Nije još uvek sve leglo na svoje u Votfordu pod komandom Ćiska Munjoza, ali se sve kreće u smeru koji i te kako može da raduje španskog stratega. Smena na klupi prodrmala je igrače Votforda, letargija je iščezla, a najveći plus je "dobitak" Troja Dinija. Ne rešeta kapiten Stršljenova iz igre, ali je hladnokrvni egzekutor penala. Spokojni su u Votfordu kada im sudija dune penal. Nema zime, znaju da ulazi. Tako je bilo i večeras.

Igraju i Stouk i Votford tvrdo, nula sa poluvremena nije iznenađenje, već tri gola u drugih 45 minuta. Moglo bi se reći presedan. Mada, Stouk je u minulom kolu počeo da nagoveštava popuštanje odbrane. Možda i ne bi mrdnuli od početnog rezultata da glavni sudija Veb nije u 64. minutu pokazao na belu tačku.

Poslastica za Troja Dinija. Nema greške, gol sa kreča i uvod u furioznih pet minuta. I opet je Troj Dini umešao svoje prste. U maniru najboljih plejmejkera osetio je pravi trenutak, izbacio Ismailu Sara, a krilni fudbaler je raspalio po lopti i pogodio malu mrežicu u kontra uglu. Ipak, nije moglo bez drame na Britaniji. Ne da se Stršljenovima da mirno privedu meč kraju. Prelepu akciju Stouka punu kratkih dodavanja razmenjenih na malom prostoru krunisao je Stiven Flečer na dodavanje Džoa Alena. Napad i kombinatorika iz udžbenika.