Peruničić posle poraza: Ponosan sam, bili smo spremni

Izvor: B92, 28.Okt.2018, 18:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peruničić posle poraza: Ponosan sam, bili smo spremni

Selektor rukometaša Srbije Nenad Peruničić rekao je posle poraza od Švajcarske da je ponosan na ekipu.

Peruničić je dodao da će njegov sastav sada morati težim putem da se domogne Evropskog prvenstva.

"Ponosan sam na ove momke zato što smo 60 minuta bili spremni za borbu. To smo pokazali uprkos nekim stvarima koje nam nisu išle na ruku od samog početka. To je teži put kojim moramo da idemo. Imali smo ogromnu želju. Pokazali smo karakter do samog kraja. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Morali smo da improvizujemo neke stvari, ali bitno mi je da smo imali cilj borbe, davanja, posvećenosti i to smo ispunili", rekao je Peruničić.

Srbija je u drugom kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo na gostovanju u Cugu izgubila od Švajcarske sa 29:24.

"Nadam se da momci nisu teže povređeni, Kukić i Mošić, obojica imaju rane, jedan na glavi, drugi na nozi. Samo da su dobro", istakao je selektor Srbije.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.