Peruničić opet promenio golmane, vratio Cuparu

Izvor: B92, 17.Jan.2019, 13:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peruničić opet promenio golmane, vratio Cuparu

Selektor Srbije Nenad Peruničić ponovo je napravio promenu na golu.

Umesto Svetislava Verkića uvrstio je Vladimira Cuparu pred meč protiv Nemačke na kraju prve faze Svetskog prvenstva.

Kao pred meč protiv Brazila u 3. kolu A grupe Peruničić je odlučio da napravi rokadu na gol crti, s tim da će Cupara sada biti podrška Dejanu Milosavljevu, koji je na početku turnira bio treća opcija.

Srbiji je protiv domaćina Nemačke potreban trijumf za plasman >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u drugi krug, ali i da se poklope ostali rezultati, odnosno da Ujedinjena Koreja iznenadi Brazil, a Francuska opravda ulogu favorita protiv Rusije.

Utakmica između Srbije i Nemačke igra se od 18 sati u Berlinu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.