Izvor: B92, 17.Mar.2018, 13:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Peh za crveno-bele: Dangubić završio sezonu
Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Dangubić završio je sezonu zbog povrede kolena, rekao je da trener ekipe Dušan Alimpijević.
"Svi ovde smatramo da je zdravlje igrača najvažnije i da ne treba da se ulazi u neki preterani rizik i probleme veće nego što ih on ima", rekao je Alimpijević.
Dangubić je van terena više od mesec dana i bio je na pregledima u Minhenu, odakle se vratio u petak.
Alimpijević je kazao da Dangubić probleme s kolenom ima >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poslednjih nekoliko sezona i da se on "produžavao".
Po njegovim rečima, problem je takav da zahteva drugačije metode terapija, postoji rešenje i siguran je da će Dangubić, kome je najteže, to i rešiti.
"Sebi sam čvrsto obećao od početka sezone da nemam nameru da svaki put pravim od nedostatka nekog igrača veliku stvar. Svi koji su tu uspešno i dobro mogu da zamene bilo koga u ovom timu", rekao je Alimpijević.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda














