Pazarcima ceo plen, težak zadatak pred Mikijem Kosanovićem

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Mar.2023, 23:24

Odneli sva tri boda kući.

Fudbaleri Novog Pazara savladali su ekipu Mladosti u Lučanima rezultatom 3:1 u okviru 28. kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli u 27. minutu golom Miloša Mijića koji je iskoristio odbitak. Samo sedam minuta kasnije stiglo je izjednačenje posle kornera, a strelac je bio Nemanja Žunić, te se nerešenim rezultatom otišlo na odmor.

Drugo poluvreme je u potpunosti pripalo Pazarcima. Već trećeg minuta u nastavku meča, Nikola >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Bogdanovski je udarcem sa distance savladao Savića, da bi konačan rezultat postavio Andrija Majdevac posle odličnog kontranapada u 72. minutu susreta svojim 11. pogotkom u sezoni

Pred iskusnim Miloradom Kosanovićem je veoma težak zadatak da spasi Lučance od ispadanja iz lige.