Izvor: MozzartSport.com, 18.Sep.2021, 18:10

Paunovićev Reding prodisao protiv Fulama i Mitrovića (VIDEO)

Na kraju 2:1 uz dva pogotka Edžarije, srpski špic upisao asistenciju

Ovog popodneva u sudaru Veljka Paunovića i Aleksandra Mitrovića kao bolji izašao je srpski strateg. Reding je gostovao Fulamu i slavio sa 1:2 (0:1). Dva gola Ovijemuna Edžarije rešila su ovaj susret, a Mitrović ovoga puta nije uspeo da se upiše u strelce iako je imao nekoliko dobrih pokušaja.

Fulam je dočekao ovo kolo na prvom mestu na tabeli, >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << dok je Reding tražio način da prodiše. I gosti su, pomalo iznenađujuće, napravili mnogo problema u prvom poluvremenu Fulamu.

Tome u prilog ide pogodak koji je tim Veljka Paunovića postigao u 19. minutu preko Ovijemuno Edžarije. Svift ga je pronašao, a ovaj zatresao mrežu za prednost od 0:1.

Mnogi su očekivali da Aleksandar Mitrović nastavi da bude u centru pažnje i da sa golovima reši ovaj susret, a na kraju se ispostavilo da mu je scenu ukrao Edžarija sa dva pogotka.

Posle prvog, Edžarija je bio precizan još jednom. I to na startu drugog poluvremena što je dodatno psihološki uticalo na ekipu koju sa klupe predvodi Marko Silva.

Uspeo je Fulam da smanji razliku posle pogotka Muniza Rodriga u kome je učestvovao i Aleksandar Mitrović kome je pripisana asistencija. Ali, ispostavilo se da je to bilo samo kasno buđenje Fulama.

Sa današnjim razvojem situacije najzadovoljniji može da bude Bornmut koji je sa 1:0 savladao Kardif i to na gostovanju, a svi timovi od drugog do osmog mesta nisu uspeli da se domognu do tri boda.

Vrlo neprijatno kolo za favorite. Pre svega za Fulam, pa sve ostale.