Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 16.Avg.2015, 11:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pas osujetio bekstvo zatvorenika na Krfu
Jedan pas osujetio je pripreme za bekstvo grupe zatvorenika na grčkom ostrvu Krf, tako što je, dok ga je šetao vlasnik, ;otkrio tunel koji su zatvorenici kopali ispod ulice, prenela je grčka agencija ANA. Pas je iznenada stao nasred ulice tokom jutarnje šetnje s vlasnikom koji je bezuspešno pokušao da odvuče svog ljubimca s tog mesta.
Zabrinutost >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << psa koji je čuo zatvorenike kako kopaju tunel, izazvala je zabrinutost vlasnika koji je pozvao policiju.
Ispod mesta na kojem je stajao pas, grupa zatvorenika je kopala tunel od jednog krila zatvora. Zatvorenici su bili već iskopali nekoliko metara tunela.
Nekoliko desetina zatvorenika na Krfu pobeglo je 1996. godine tako što su otkrili stari tunel koji su Britanci iskopali za vreme britanskog protektorata od 1814. do 1864. godine.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...























