Partizan ne staje, šesta pobeda u nizu!

Izvor: Sportske.net, 25.Jan.2020, 23:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odbojkaši Partizana pobedili su večeras domaću ekipu Novog Pazara sa 3:1 u setovima (25:23, 25:16, 17:25, 25:22), u utakmici 15. kola Superlige.

Goste iz Beograda do šestog uzastopnog trijumfa u prvenstvu predvodili su Marko Nikolić sa 19 i Lazar Koprivica sa 16 poena, dok je Nemanja Radović dodao 12 poena.

Najefikasniji kod Pazaraca, koji su ispustili vođstvo od 21:18 u četvrtom setu, bio je Alen Didović sa 20 poena, a najbolje ga je pratio Benjamin Daca >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa 13 uspešnih akcija.

Domaćin je od početka drugog seta igrao bez povređenog korektora Davida Saba, koji je napustio teren zbog povrede lista desne noge.Meč u dvorani Pendik pratilo je oko 350 gledalaca, a trajao je sat i 37 minuta.

Partizan je treći na tabeli sa 10 pobeda i pet poraza, dok je osmoplasirani Novi Pazar na skoru 5/10.Novopazarci će u 16. kolu gostovati Ribnici, a beogradski crno-beli će dočekati ekipu Mladog radnika.