PSŽ slavio bez Nejmara, Jovetić doneo pobedu Monaku VIDEO

Izvor: B92, 05.Feb.2020, 00:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su kao gosti Nant sa 2:1, u okviru 23. kola francuske Lige 1.

Sveci su nastavili da dominiraju domaćim fudbalom, a za poraz ne znaju više od tri meseca.

Novu pobedu nagovestio je Mauro Ikardi u 29. minutu, da bi vođstvo povisio Tilo Kerer u 57. minutu.

Počasni gol i konačan rezultat postavio je Mozes Simon u 68. minutu.

Nešto ranije, trijumfe su ostvarili fudbaleri Lila i Monaka, minimalnim rezultatom na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << svom terenu.

Lil je golom Loika Remija u 4. minutu savladao Ren sa 1:0, dok je Monako istim rezultatom i pogotkom Stevana Jovetića pobedio Anžer.