PSŽ: Ibrahimoviću fotelja

Izvor: B92, 18.Maj.2014, 19:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PSŽ: Ibrahimoviću fotelja

Uprava Pari Sen Žermena ponudiće napadaču Zlatanu Ibrahimoviću funkciju sportskog direktora kada odluči da završi fudbalsku karijeru.

Ibrahimović je nedavno rekao da namerava da završi karijeru u pariskom klubu, a uprava kluba želi da ga zadrži i posle toga.

"Razgovarao sam sa Zlatanom jer želimo da ostane u klubu kada završi karijeru i postane sportski direktor. Ako pristane, biće najbolji sportski >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << direktor na svetu. Ima jaku ličnost i svi ga poštuju", rekao je predsednik Pari Sen Žermena Naser Al Kelaifi.

Ibrahimović je do sada odigrao 90 utakmica za Pari Sen Žermen i postigao 75 golova. Osvojio je dve šampionske titule, Liga kup i trofej šampiona.

"Cenim Zlatanov profesionalizam, cenim Zlatana. Želim da zadržim pojedine igrače kada završe karijere, a tu mislim i na Zumana Kamaru", dodao je on.
Pogledaj vesti o: Pariz

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.