PREMIJER LIGA: Vardi ‘glanca’ pehar (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 10.Apr.2016, 16:27   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lester gazi ka tituli, nova žrtva “lisica” bile su “crne mačke” 2:0 (0:0).

Lester je “upisao” novu recku. I to protiv Sanderlneda u gostima. Junak “lisica” bio je ko drugi, no Vardi. Prvo poluvreme bilo je veoma siromašno, a jedina situacija koju smo zabeležili bila je prilika Borinija i sjajna odbrana Šmajhela.
Drugi deo igre nam je prvo doneo gol. Drinkvoter je poslao sjajan pas ka Vardiju, a ovaj istrčao jedan na jedan sa golmanom i rutinski ga matirao >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << za 1:0. Posle toga usledila je opsada gola Lestera. Sanderlend je krenuo na sve ili ništa, a lepu priliku propustio je Rodvel u 82. minutu, kao i Borini nešto kasnije. U međuvremenu lepu priliku je imao Uljoa sa druge strane, ali se Manone istakao, baš kao i u 93. minutu kada je pokušao Amartej. Ipak, u 96. minutu Vardi je postigao drugi gol za konačnih 2:0.
(Izvor: RuTube)
Lester je sada ubedljivo prvi na tabeli sa 10 bodova više od drugoplasiranog Totenhema i utakmicom više.