PREMIJER LIGA: Rašford naljutio Ten Haga pa doneo Mančesteru pobedu

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Dec.2022, 17:27

PREMIJER LIGA: Rašford naljutio Ten Haga pa doneo Mančesteru pobedu

Junajted ostvario treću uzastopnu pobedu.

Fudbaleri Mančester Junajteda savladali su u meču 18. kola Premijer lige ekipu Vulverhemptona sa 1:0 i tako stigli do treće uzastopne pobede u domaćem prvenstvu. Strelac jedinog gola bio je Markus Rašford u 76. minutu, a interesantno da ga je Erik Ten Hag iz disciplinskih razloga izostavio iz startne postave.

Prvu priliku Mančester je propsutio u 17. minutu kada je mladom Alehandru Garnaču golam Sa odbranio udarac. U završnici >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << prvog poluvremena Antoni je glavom pokušao, ali je Sa i to uspeo da zaustavi pa je na poluvremenu bilo 0:0.

U nastavku je Ruben Neveš zapretio iz slobodnog udarca u 59. minutu, ali je De Hea bio na mestu, da bi Junajted pojačao ofanzivu i stigao do gola u 76. minutu. Bruno Fernandeš je uposlio Rašforda koji je izdržao nekoliko duela i postigao gol. Poveo je Junajted u 84. minutu sa 2:0, ali je Rašfordov drugi gol poništen jer se lopta odbila od njegove ruke u mrežu. Vulfsi su mogli do remija u sudijskoj nadoknaid, ali je De Hea zaustavio udarac Raula Himeneza.

Sponzor vesti Premijer lige – sportska kladionica Meridian

Pogledajte kako izgleda Ivana Marušić, devojka Zorana Popovića

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.