PREMIJER LIGA: Fulam pobedio Totenhem, Lukić strelac (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 16.Mar.2024, 22:19

Prvenac srpskog reprezentativca.
Fudbaleri Fulama savladali su Totenhem na svom terenu rezultatom 3:0, u okviru 29. kola Premijer lige.
Domaći sastav poveo je pri kraju prvog poluvremena kada se u strelce upisao Rodrigo Munjiz.
Po početku drugog poluvremena u 49. minutu srpski reprezentativac Saša Lukić iskoristio je asistenciju Timotija Kastanja i postigao prvi gol za ekipu Fulama.
To je Lukićev prvi gol u Premijer ligi, kao i prvi nakon 30 odigranih mečeva od kako je prošlog leta stigao iz Torina.
Konačni rezultat postavio je u 61. minutu svojim drugim golom Rodrigo Munjiz....