Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Sep.2021, 18:06
POSLE SAMO DVA MESECA: Bivši član Zvezde NAPUSTIO klub i VRATIO se kući!
Neuspešna epizoda.
Nekadašnji omladinac Crvene zvezde Aleksandar Stanković je pre nepuna dva meseca iz filijale srpskog šampiona Grafičara otišao u Zrinjski iz Mostara, ali je došlo do sporazumnog raskida ugovora sa premijerligašem BiH.
Posle tri meča Engleska ima maksimalnih devet bodova i gol razliku 9:1, Mađarska druga sa sedam bodova i gol razlikom 10:4. Dvojka je vredna kvote 1,45, ako dođe uz bar četiri gola raste na čak 4,40. Pogledajte sve Mozzart >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << kvote za meč Mađarska – Engleska.
Prvoligaš sa Topčiderske zvezde je iskoristio situaciju i mladog čuvara mrežea ponovo angažovao. Podsetimo, pre odlaska u Premijer ligu BiH, Stanković je kao pozajmljen igrač crveno-belih sticao iskustvo u dresu Grafosa.
Inače, Aleksandar je jedan od trojice igrača sa kojima je Zrinjski raskinuo ugovore.
Novo "vatreno krštenje" u ljubičastom dresu, Aleksandar Stanković će, ipak, morati da sačeka, pošto je Grafičar odložio utakmicu protiv Loznice, koju je trebao da odigra ove nedelje.
Ljubičastima je od FSS-a uslišena molba oko odlaganja, jer veliki broj igrača Grafosa nastupa za mlađe selekcije reprezentacije Srbije.
Nastavak na SrbijaDanas.com...












