POSLE PREOKRETA: Pazarci bolji od TSC-a

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Feb.2023, 19:48

Svi golovi su pali u nastavku.

Fudbaleri Novog Pazara savladali su TSC (2:1) u meču 20. kola Mozzart bet Superlige.

U prvom delu igre domaćin je bio bolja ekipa, ali Majdevac i Nikčević nisu uspeli da materijalizuju solidne prilike i kazna je stigla u nastavku.

Igrao se 65. minut kada je Jovanović odlično odreagovao na jednu dugu loptu i doveo svoj tim do vođstva.

No, Pazarci se nisu predavali. U 80. minutu Nikčević je uradio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << ono što nije u prvom poluvremenu i poravnao rezultat. Slobodan Stanojlović je samo minut pre kraja preokrenuo rezultat i obradovao navijače podno Jošanice.

Novi Pazar je sada na deobi petog mesta sa Vojvodinom i Voždovcem sa 34 boda, dok TSC ostaje na trećem mestu sa 39 bodova.