PL: Sjajni Paje prekinuo agoniju Vest Hema

Izvor: N1 televizija, 01.Okt.2016, 18:19   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Vest Hem je konačno prekinuo seriju loših rezultata u Premijer Ligi, osvojivši bod na svom stadionu protiv Midlzbroa.

Gosti su poveli u 51. minutu preko Kristijana Stuanija, da bi samo šest minuta kasnije Dimitri Paje izveo pravu majstoriju, prošetao se kroz odbranu Mildzbora i doneo bod „Čekićarima“.

Čelsi je nakon dva poraza u derbijima, trijumfovao na gostovanju Halu, golovima Vilijana i Dijega Koste.

Najbolji duel u ovom kolu, definitivno su >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << odigrali Votford i Bornmut. Rezultat je bio 2:2, a gosti su čak tri puta pogađali okvir gola, dva puta vodili i mogu da žale što nisu ostvarili pobedu.

Sanderlend je osvoji tek drugi bod od početka sezone. U duelu sa VBA bilo je 1:1.

Preostali mečevi ove runde igraju se u nedelju, a derbi je na Vajt Hart Lejnu, gde Totenhem dočekuje Mančester Siti.