Izvor: Sportske.net, 18.Avg.2019, 19:32

PL - Lampardov Čelsi i dalje bez pobede! (video)

U okviru drugog kola Premijer lige, "Plavci" su na "Bridžu" dočekali Lester.
Fudbaleri Čelsija i Lestera remizirali su u drugom kolu engleskog šampionata na "Stamfrod Bridžu", meč je okončan rezultatom 1:1 (1:0).
Poveli su "Plavci" već u šestom minutu, greška Ndidija, krade mu Maunt loptu, mladi vezista ulazi u kazneni prostor rivala i u padu šutira veoma dobro, lopta je prošla pored Šmajhela i završila u mreži "Lisica" za 1:0.
Novu veliku šansu imao je odlični Maunt u 22. minutu, Aspilikueta je centrirao sa desne strane, u trepavicu je pogodio mladog vezistu, ali je vezista Čelsija glavom loptu poslao pravo u ruke Kaspera Šmajhela.