PAO: Jaka ostaje,Šiškauskas dolazi

Izvor: B92, 01.Jul.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PAO: Jaka ostaje,Šiškauskas dolazi



Ekipa Panatinaikosa produžila je u petak ugovore sa dva startera Jakom Lakovićem i Dimitriosom Papanikolauom.

Ostanak Lakovićča predstavlja praktično najveže pojaćanje za šampiona Grčke, pošto je slovenački bek imao otvorene ponude gotovo svih većih klubova u Evropi na čelu sa Unikahom i Makabijem.

Mejdutim, tu po svemu sudeći nije kraj. Grčki mediji prenose da je veoma blizu zelenih i Litvanac Rajmundas Šiškauskas jedan od najzaslužnijih za titulu Benetona u italijanskog šampionata.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.