Izvor: RTS, 22.Feb.2021, 15:11

Otkazana LŠ za omladince, Zvezda ne ide u Francusku

Omladinska Liga šampiona definitivno je otkazana, što znači da mladi fudbaleri Crvene zvezde neće putovati u Francusku na meč 1. kola protiv Anžea, saopšteno je na sajtu crveno-belih.
Kako se navodi, prvobitna odluka Evropske fudbalske unije bila je da se takmičenje pomeri za mart mesec, ali je usled novih mera donetih širom Evrope zbog pandemije korona virusa ta odluka poništena, a takmičenje otkazano.

UEFA je istakla da su zdravlje i bezbednost igrača prioritet, kao i da ponovnog odlaganja takmičenja neće biti.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda,   Evropska Unija,   Fudbal,   Coronavirus

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.