Izvor: 24sata, 14.Okt.2009, 00:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
„Orlići“ poklekli u Varaždinu
Mlada fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je meč 4. kola kvalifikacija za EP2011 od Hrvatske u Varaždinu rezultatom 3:1 (1:0). Pred nekoliko hiljada gledalaca na stadionu „Varteksa“ strelci za Hrvatsku su bili Oremuš u 32. minutu, Kramarić u 52. i Ljubičić u 83, dok je gol za Srbiju postigao Nemanja Tomić u 69. minutu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta 24sata. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta 24sata. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





