Olimpijska šampionka Enis propušta dvoransku sezonu

Izvor: Blic, 05.Feb.2013, 01:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Olimpijska šampionka Enis propušta dvoransku sezonu

Olimpijska šampionka u sedmoboju Britanka Džesika Enis propustiće dvoransku sezonu, kako bi se fokusirala na pripreme za šampionat sveta u Moskvi, u avgustu.

"Pokušaću da osvojim još jednu titulu na otvorenom, na šampionatu u Rusiji", rekla je Enis.

Dvadesetsedmogodišnja višebojka osvojila je titulu svetske šampionke u Berlinu 2009, ali je dve godine kasnije u Daegu završila kao druga, iza Ruskinje Tatjane Černove.

Očekuje se da će Enis prvo takmičenje u sedmoboju imati krajem juna u Talinu.
Pogledaj vesti o: Olimpijske igre

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.