Izvor: B92, 17.Jun.2004, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Određeni parovi prvog kola Vimbldona

U Londonu je u četvrtak obavljen žreb za glavni turnir Vimbldona. Najbolje rangirana teniserka SCG Jelena Dokić u prvom kolu Gren slem turnira u Vimbldonu igraće protiv Argentinke Gizele Dulko, dok će Jelena Janković na startu toga takmičenja za protivnicu imati Klaru Kukalovu iz Češke.

Janko Tipsarević, koji je mesto u glavnom turniru izborio kroz kvalifikacije, još uvek ne zna protivnika, koji će biti određen tek posle završetka svih kvalifikacionih mečeva.

Dokićeva >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << će u konkurenciji ženskih parova igrati sa Bugarkom Magdalenom Maleevom. U prvom kolu njih dve igrati protiv prvih nosilaca Virhinije Ruano Paskval (Španija) i Paole Suares (Argentina), pobednica Rolan Garosa ovog meseca.

U konkurenciji muških parova Nenad Zimonjić i Austrijanac Džulijan Nouls će se kao 16. nosioci na startu takmičenja sastati sa švajcarsko-nemačkim dublom Iv Alegro - Mihael Kolman.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.