Obradović: Gudurić je dobar igrač, ali ovo je timska pobeda

Izvor: B92, 23.Nov.2018, 09:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Obradović: Gudurić je dobar igrač, ali ovo je timska pobeda

Trener Fenerbahčea Željko Obradović istakao je timski napor kao ključni faktor u pobedi u Tel Avivu.

Fener je savladao Makabi 74:70 u devetom kolu Evrolige pa sa skorom 8-1 sada deli drugo mesto sa Realom, dok je CSKA ostao jedini neporažen.

Najefikasniji igrač bio je Kostas Slukas sa 18 poena, ali je meč obeležio Gudurić koji je pogodio sva tri pokušaja za tri poena.

Posle velike krađe u Moskvi, Žalgiris će imati dodatni motiv da večeras >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << savlada Himki. Kvota na trijumf Litvanaca je 1,60. Pogledajte sve kvote kladionice MOZZART za Žalgiris - Himki.

"Imali smo samo jedan dan da se spremimo, što nije lako. Čestitam mojim igračima, veoma važna pobeda. Marko Gudurić je dobar igrač, odličan igrač, ali ovo je timska pobeda. Srećan sam zbog utakmica koje smo do sada odigrali, ali je jasno da ne igramo na nivou na kojem želimo. Pre svega, ja moram da smislim šta bi trebalo da promenimo. Dug je put ispred nas"
, rekao je Obradović.

Nastavak na B92...






Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.