OVO je pravi Bajern! (VIDEO)

Izvor: Mondo, 19.Avg.2017, 00:14   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Tim Karla Anćelotija na premijeri pokazao zašto će opet biti glavni kandidat za titulu prvaka Nemačke - šestu uzastopnu.

Početak lova na Bajern nije bio uspešan!

Odbranu titule, koju je osvajao svake godine, počev od 2013, tim Karla Anćelotija započeo je očekivano - trijumfom. Ceh za blede partije Bavaraca tokom pripremnog ciklusa platio je Bajer Leverkuzen.

Na startu nove, 55. bundesligaške sezone: BAJERN - BAJER 3:1 (2:0)!

Hofenhajmov >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << tandem iz prošle sezone, Sebastijan Rudi - Niklas Zile, proradio je već nakon devet minuta u novom dresu i Bavarcima donio prednost. Rudi je centrirao iz slobodnog udarca, a Zile glavom postigao prvenac za 1:0.

Bayern Munich 1-0 Bayer Leverkusen 17.08.2017by gashiylli223

Da uvodni meč nove sezone protekne u znaku debitanata, pobrinuo se Korentin Toliso samo devet minuta kasnije.

Doskorašnji igrač Liona je nakon gužve u šesnaestercu "apotekara" drugi put zatresao mrežu Bernda Lena.

Najskuplji Francuz u istoriji nemačkog fudbalau 23. minutu je mogao da povisi na 3:0, ali se nakon sjajne akcije domaćih isprečila stativa.

Novi trener Bajera, nekadašnji golgeter Borusije Dortmund Hajko Herlih imao je najteži mogući debi, a već nakon dvadesetak minuta se moglo naslutiti da neće biti uspešan.

Neverovatan pljusak sručio se u finišu prvog poluvremena na "Alijanc arenu", pa je start drugog dela prolongiran za petnaestak minuta. Nešto duža pauza nije rashladila Bavarce, koji su ponovo u ranoj fazi poluvremena stigli do pogotka.

Već u prvom meču Bundes lige na scenu je stupila nova tehnologija - VAR!

Čarls Aranguiz u 52. minutu je povukao za rame Roberta Levandovskog, sudija Tobijas Štiler nije video prekršaj, ali je nakon konsultacije sa video tehnologijom ipak pokazao na "belu tačku".

Prošle sezone najbolji strelac Bajerna samouvereno je izveo jedanaesterac i pogodio za 3:0.

Robert Lewandowski (Penalty) GOAL HD -Bayern...by gashiylli223

Bavarci su se zadovoljili sa tri pogotka i u nastavku odigrali nešto opreznije.

Ambiciozni gosti pokušali su da se vrate u meč, stvorili su nekoliko dobrih prilika, a uspeli su i da ublaže poraz i to pravim evrogolom, koji je postigao Admir Mehmedi, za konačnih 3:1.

Admir Mehmedi SUPER GOAL HD - Bayern Munich 3-1...by gashiylli223