OTKRIVENO: Evropski VELIKAN želi mladog REPREZENTATIVCA Srbije (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 30.Mar.2017, 18:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

OTKRIVENO: Evropski VELIKAN želi mladog REPREZENTATIVCA Srbije (FOTO)

Uporni u želji da ga angažuju.

U nedavno održanom prijateljskom meču mladih reprezentacija Srbije i Švedske, igranom u Marbelji, pod posebnom prismotrom bio je jedan igrač. Reč je o Andriji Živkoviću, prvotimcu Benfike i nekadašnjem ljubimcu navijača Partizana, koji se još ranije našao na listi želja Valensije.

Sportski direktor Hoze Ramon Alesanko i tehnički operativac Visente snimali su Nemanju Maksimovića, međutim, iz >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Portugalije je procurela drukčija informacija. Rukovodstvo Slepih Miševa ponovo je pokazalo želju da Andriju dovede na Mestalju, a kako su odnosi člana La lige i Orlova iz Lisabona na sjajnom nivou, ne bi čudilo da realizuju nameru.

Nekadašnji šampion Španije, osvajač Kupa pobednika Kupova i UEFA Kupa je u prethodnih nekoliko sezona, od Benfike već kupila: Rodriga za 30.000.000 evra, Enca Pereza (25.000.000 evra), Andrea Gomesa (20.000.000 evra) i Žoaoa Kansela (15.000.000 evra). Posle eksplozije u crvenom dresu (u 20 mečeva upisao 10 asistencija), Živkoviću je naglo skočila cena, pa se sada njegova vrednost na tržištu procenjuje na 6.500.000 evropskih novčanica.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.