O Žogo: Žezuš hoće Mitrovića u Benfiki

Izvor: Sportal.rs, 08.Nov.2014, 15:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

O Žogo: Žezuš hoće Mitrovića u Benfiki

Napadač Anderlehta Aleksandar Mitrović nalazi se na meti Benfike, čiji trener Žorž Žezuš srpskog reprezentativca vidi kao najvažnije potencijalno pojačanje tokom predstojećeg zimskog prelaznog roka.

Portugalski list O Žogo navodi da strateg "orlova" traži vrsnog centarfora a kao primaran cilj pominje se Srbin iz Anderlehta, koga operativci lisabonskog kluba pomno prate već izvesno vreme.

Skauti Benfike posmatraće Mitrovića u meču devetog kola belgijskog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << šampionata u kojem Anderleht gostuje Gentu, navodi se u tekstu.

Bivši napadač Partizana bio je junak Anderlehtove bajke u utorak uveče u Londonu. Belgijski šampion vratio se iz praktično izgubljene situacije i uzeo bod Arsenalu na "Emiratima", iako je imao ogroman zaostatak od čak tri gola.

Fantastičan povratak Belgijanaca u Londonu krunisao je reprezentativac Srbije, pošto je glavom u padu neodbranjivo poslao loptu u mrežu, iako je bio u duelu sa Perom Mertezakerom, znatno iskusnijim nemačkim defanzivcem iz redova "tobdžija". Prethodno iznudio je penal u 73. minutu, posle duela sa Naćom Monrealom, što je Van Den Bore iskoristio sa "bele tačke".

Uprkos čestim komentarima u vezi njegove kilaže, Mitrović je ove sezone postigao deset golova za belgijskog šampiona u 19 mečeva svim takmičenjima.

(Foto: Beta/AP/Matt Dunham)

Nastavak na Sportal.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportal.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportal.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.