Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Avg.2023, 14:45
Nurkić u šoku zbog ubistva u Gradačcu, traži smrtnu kaznu
Potres u regionu.
Košarkaš Bosne i Hercegovine, Jusuf Nurkić, oglasio se povodom strašnih dešavanja u Gradačcu.
Muškarac, Nermin Sulejmanović, bodibilder i fitnes trener koji je od ranije poznat policiji, upucao je suprugu i još dve osobe i to prenosio uživo na društvenoj mreži Instagram.
Nurkić se oglasio putem Fejsbuka.
"Opet žena kriva! Dokle više? Ona prijavila, nadležni nisu ništa napravili... Smrtnu kaznu obavezno tražiti za ovog monstruma!" - napisao je košarkaš Portlanda.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.










