Nuri Sahin na pozajmici u Arsenalu

Izvor: B92, 22.Avg.2012, 14:09   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nuri Sahin na pozajmici u Arsenalu

Turski fudbaler Niru Sahin trebalo bi u narednih 24 sata da pređe iz Real Madrida na pozajmicu u Arsenal do kraja sezone.

Dogovor uključuje i mogućnost da Arsenal otkupi Tručina na kraju sezone. Sahin bi na Emiratima trebalo da stigne kao zamena za Aleksa Songa koji je prešao u Barsu, i povređenog Džeka Vilšira.

Real je prvobitno dogovorio pozajmicu Sahina u Liverpul, pošto je igrač dobio uverenja da će igrati redovno, a Murinjo želeo da on radi sa Brendanom Rodžersom. >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Ipak, Arsenal je pojačao ponudu.

Sahin ima 23 godine, a u Real je stigao prošlog leta posle sjajne sezone u Borusiji Dortmund. Međutim, dugo je odsustvovao zbog povrede, a potom nije uspeo da izbori mesto u timu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.