Nula Reala i Viljareala – Joviću 15 minuta

Izvor: B92, 12.Feb.2022, 19:13

"Nula" Reala i Viljareala – Joviću 15 minuta

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno, 0:0 sa ekipom Viljareala u 24. kolu španske LaLige.

Madriđani su opet igrali bez najboljeg igrača i kapitena Karima Benzema, koji je i dalje povređen.

Karlo Ančeloti opet se odlučio da mu napadača igra Marko Asensio, čije su primarne pozicije krilni napadač i ofanzivni vezista.

Srpski napadač Luka Jović je šansu dobio u 75. minutu, kada je zamenio Gereta Bejla, ali za tih 15-ak minuta nije uspeo da uradi >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << previše.

Kao što je već rečeno, meč je završen bez pobednika, ali i bez postignutih golova iliti najnepopularnijim rezultatom 0:0.