Novi poraz Orlova u pripremama za EP

Izvor: SrbijaDanas.com, 27.Okt.2019, 21:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Slavila je i Austrija.

Rukometna reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Slovenije sa 30:24 (16:10) u Mariboru u drugoj kontrolnoj utakmici ove nedelje.  Utakmice sa Austrijom (30:32) i Slovenijom bile su poslednje provere pred završne pripreme za Evropsko prvenstvo 2020 koje počinje 9. januara.

Vođstvo Slovenaca 5:2 posle serije golova Henigmana i Doleneca, nateralo je srpsku klupu na tajm-aut već u sedmom minutu. Dogovor je urodio plodom, >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << a Orlovi su već pet minuta kasnije golovima Stefana Vujića, Nemanje Zelenovića i Vanje Ilića došli do 6:6. Posle efektnog gola Darka Stevanovića za 7:7, Slovenci koriste par tehničkih grešaka srpskog tima i uglavnom kažnjavaju sve preko efikasnog krila Maria Šoštarića (12:8). Tri minuta pre kraja poluvremena, Gaber donosi Sloveniji po prvi put +5 (14:9), a na poluvreme se odlazi sa 16:10.

Zaigrali su Orlovi motivisano u nastavku sa Aleksom Kolakovićem u ulozi organizatora igre. Golovi srednjeg beka Sen Rafaela približili su Srbiju na 17:13, ali Slovenci nisu dozvolili rezultatsku neizvesnost. Poveo je slovenački napad iskusni Dean Bombač, čija su rešenja održavala prednost domaćeg tima (23:17, 44.). Došao je tim Veselina Vujovića do maksimalnih +8 (27:19) u 51. minutu, ali su raspoloženi Vladimir Cupara i desno krilo Bogdan Radivojević uspeli da zaustave Slovence u samoj završnici i drugo poluvreme završe u egalu - 30:24.

SLOVENIJA - SRBIJA 30:24 (16:10)

DVORANA: "Tabor" (Maribor)

GLEDALACA: 1.000

SLOVENIJA: Kastelic šest odbrana, Zaponšek pet odbrana, Henigman 3, Dolenec 3, Šoštarić 4, Skube 2, Kodrin 1, Suholežnik 2, Zarabec 3, Gaber 3, Cehte 1, Bombač 5, Janc 3

SRBIJA: Milosavljev pet odbrana, Cupara sedam odbrana, Obradović 2, Vujić 2, Zelenović 3, V. Ilić 2, Stevanović 1, Radivojević 5, Kolaković 2, Nikolić 3, Marsenić 2, Crnoglavac 1, Nikolić 1.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Milica Starović

Haaaaaj 🙋‍♀️🙈🥳💦 #crvenaluka #biogradnamoru #summertime

Објава коју дели Milica Starovic (@starovicmilica) дана 17. Сеп 2019. у 3:40 PDT

You are entirely up to you. #tbt #thursdaymotivation

Објава коју дели Milica Starovic (@starovicmilica) дана 15. Нов 2018. у 5:18 PST

Niđe plaže kao naše 😁 #vamosalaplaya #vivalaespaña

Објава коју дели Milica Starovic (@starovicmilica) дана 25. Јун 2018. у 7:51 PDT

🌊🦎😎

Објава коју дели Milica Starovic (@starovicmilica) дана 19. Феб 2018. у 5:59 PST

CiAo more 💙

👱‍♀️🤳😉#selfika

Iiiiiii Finitooooo!!😨😥 A sad omiljeni deo nedelje, vuuhuuuu😊😪🏠💃

Mala doza samoljublja

Објава коју дели Milica Starovic (@starovicmilica) дана 12. Јул 2015. у 9:41 PDT