Novi pehovi za Engleze, povređeni Džerard i Voker

Izvor: Blic, 14.Nov.2013, 00:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi pehovi za Engleze, povređeni Džerard i Voker

Kapiten reprezentacije Engleske Stiven Džerard i Kajl Voker najnoviji su fudbaleri koji će zbog povreda propustiti prijateljsku utakmicu sa Čileom u petak.

Fudbaler Čelsija Frank Lampard će biti kapiten Engleske na Vembliju u petak u odsustvu Džerarda koji ima problem sa povredom kuka.

Nije saopšteno zbog čega Voker neće nastupiti, ali je verovatno da će umesto njega na poziciji desnog beka meč početi Glen Džonson.

U utoraka su se iz nacionalnog >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << tima povukli Majkl Kerik i Deni Velbek zbog

povreda ahilove tetive, odnosno kolena.

Pod znakom pitanja je i nastup Danijela Staridža zbog povrede stopala koju je zaradio u pobedi Liverpula nad Fulamom prošle subote.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Novi pehovi za Engleze, povređeni Džerard i Voker

Izvor: Dzungla.org, 14.Nov.2013

Kapiten reprezentacije Engleske Stiven Džerard i Kajl Voker najnoviji su fudbaleri koji će zbog povreda propustiti prijateljsku utakmicu sa Čileom u petak.. OpširnijeBlic

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.