Izvor: B92, 25.Okt.2020, 23:45

Novi kiks Juventusa, Lazović odneo bod iz Torina! VIDEO

Ne igra dobro Juventus ove sezone, što se u početku nije videlo po rezultatima. Međutim, zaređali su se kiksevi višestrukog uzastopnog šampiona Italije.
Novi se desio u Torinu protiv Verona koja je uz puno sreće odolela i izvukla bod rezultatom 1:1 (0:0).
Zapravo, srušili su veliku tradiciju, pošto su ostali neporaženi u Torinu prvi put posle 32 godine!
"Stara dama" nije pobedila u trećoj od poslednje četiri utakmice, što je šest ispuštenih bodova u veoma kratkom periodu.
Tim Darka Lazovića je igrao veoma hrabro i srčano što je na kraju došlo na naplatu.
Juventus je u prvom poluvremenu imao inicijativu i napadao je, a u 45. minutu i zatresao mrežu.