Novi Pazar minimalnim rezultatom bolji od Sinđelića

Izvor: B92, 02.Apr.2018, 10:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novi Pazar minimalnim rezultatom bolji od Sinđelića

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su na domaćem terenu ekipu beogradskog Sinđelića sa 1:0, u poslednjoj utakmici 19. kola Prve lige Srbije.

Pred oko 2.000 gledalaca na Gradskom stadionu, jedini pogodak postigao je Predrag Đorđević u 78. minutu.

"Moji igrači su pokazali fudbalsku inteligenciju, prilagodivši se promeni formacije. U prvom delu smo bili pažljivi da im ne bi dozvolili ubitačne kontre, a na odmoru sam zahtevao da nastavimo u visokom ritmu. Publika >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je prisustvovala dobroj utakmici, a imamo i novog strelca. Ipak, do opstanka nam treba još bodova", rekao je trener Pazara Stevan Mojsilović.

Novopazarci imaju 30 bodova i napredovali su do pete pozicije na tabeli, a ispred njih je četvrtoplasirani Sindjelić sa 33.

"Oba tima su dala sve od sebe, pred punim tribinama, u sjajnom ambijentu. Bilo bi bolje za srpski fudbal da je više ovakvih mečeva. Koštala nas je greška zadnje linije u finišu, a tim kao Pazar to ne prašta. U duelu s kvalitetnim rivalom, to donosi prevagu. Drugo nemam šta da zamerim mojim momcima", kazao je trener Sindjelića Slaviša Božičić.

Novi Pazar će u narednom kolu gostovati TSC-u u Bačkoj Topoli, dok će Sindjelić dočekati ekipu kragujevačkog Radničkog 1293.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.