Novak se javno izvinio fanovima zbog predaje u finalu

Izvor: Blic, 22.Avg.2011, 01:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Novak se javno izvinio fanovima zbog predaje u finalu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković je uputio javno izvinjenje svim svojim fanovima zbog toga što je morao da preda meč Endiju Mareju pri rezultatu 4:6, 0:3 u finalu Sinsinatija.

"Dragi moji prijatelji i fanovi, nažalost nisam uspeo da završim meč i zbog toga sam želeo da se svima izvinim što niste odgledali meč kakav priliči finalu >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << dvojice top igrača", napisao je Novak na "Tviteru".

Srpski teniser je ipak poručio da ga umor i povreda neće sprečiti da da sve od sebe na US openu.

"Takođe bih zeleo da se zahvalim svima na razumevanju i podršci. Čestitam i Andiju na sjajnoj nedelji i zasluženoj tituli. Ovih nekoliko dana ću pokušati da oporavim rame i spremim se za US Open. Vidimo se uskoro i hvala vam puno na podrsci!", poručio je Novak.

Povezane vesti: Marej: Više bih voleo da pobedim Novaka za tri nedelje Đoković: Umoran sam, ali biću spreman za US open Novaka zaustavila povreda ramena, Mareju Sinsinati Đoković: Ni Marej ni ja nismo fizički spremni, finale će biti neizvesno
Pogledaj vesti o: Novak Đoković finale

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.