Izvor: Beta, 28.Jan.2014, 10:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nova pobeda Oklahome
BEOGRAD, 28. januara 2013. (Beta) - Košarkaši Oklahome pobedili su Atlantu na svom terenu u noći izmedju ponedeljka i utorka sa 111:109, predvodjeni Kevinom Durentom, koji je u 10. uzastopnoj utakmici postigao više od 30 poena.
Milvoki je kod kuće ubedljivo izgubio od Los Andjeles Klipersa, ali je u domaćem timu dobru partiju pružio srpski košarkaš Miroslav Raduljica. On je postigao 11 poena, a imao je i šest skokova.
Juta je kod kuće savladala Sakramento sa 106:99 >> Pročitaj celu vest na sajtu Beta << i tako goste ostavila na poslednjem mestu Zapadne konferencije. Do pobede su ih predvodili Derik Fejvrs sa 17 i Marvin Vilijams i Enes Kanter sa po 16 poena.
Ekipa Minesote je kao gost slavila u Čikagu sa 95:86. Kevin Lav je bio najefikasniji sa 31 poenom.
Toronto je u gostima savladao Bruklin sa 104:103. Pobedu kanadskoj ekipi doneo je Patrik Paterson koji je ukrao loptu Deronu VIlijamsu i pogodio sa distance šest sekundi pre kraja. Domaćin je imao šut za pobedu, ali je Pol Pirs promašio trojku u poslednjoj sekundi.
Feniks je kao gost pobedio Filadelfiju sa 124:113 predvodjen Džeraldom Grinom sa 30 i Goranom Dragićem sa 24 poena. U domaćoj ekipi najefikasniji je bio Majkl Karter-Vilijams sa 22 poena.















