Izvor: B92, 12.Jun.2020, 22:49

Norič bolji od Totenhema u pripremnoj utakmici

U duelu premijerligaša na stadionu Totenhema, Norič je savladao "Pevce" rezultatom 2:1.

Veliki broj pripremnih, prijateljskih utakmica igra se širom Engleske. Norič je preokretom u poslednjih 10 minuta došao do trijumfa u pripremnoj utakmici protiv Totenhema.

Zanimljivo, utakmica se igrala u četiri perioda po 30 minuta.

"Pevci" su do prednosti protiv Noriča došli u 27. minutu.

Strelac je bio Lamela.

U drugoj i trećoj "četvrtini" >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << nije bilo golova, a treneri su pravili veliki broj promena u svakom periodu. Norič je u poslednjih deset minuta preokrenuo i stigao do pobede. Prvo je Drmić pogodio za izjednačenje, da bi pobedu doneo Mario Vrančić golom iz slobodnog udarca.