Izvor: B92, 23.Mar.2014, 00:14 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Njeguš: Moglo je i drugačije
Trener Novog Pazara Zoran Njeguš rekao je posle trijumfa nad Vojvodinom od 2:0 da je ta utakmica 20. kola Super lige Srbije mogla da ima i drugačiji tok.
"Imali smo dve vezane pobede, a znamo kako je teško dobiti tri pita u nizu, pogotovo što nam je gost bila Vojvodina. Ipak, pre penala za nas, sve je moglo otići na drugu stranu. Čestitam igračima na trijumfu protiv kvalitetnog protivnika, kojem želim puno sreće u polufinalu Kupa Srbije", rekao je Njeguš.
Novi Pazar >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << je, pred oko 5.000 gledalaca, savladao Vojvodinu golovima Nemanje Arsenijevića u 22. iz penala i 41. minutu, što im je prva superligaška pobeda nad tim protivnikom posle pet uzastopnih poraza.
Trener Vojvodine Branko Babić izjavio je da ne želi da komentariše utakmicu i da se na konferenciji za novinare pojavio samo da bi ispoštovao domaćina.
"Novi Pazar je kvalitetan tim, a atmosfera je bila odlična. Dosao sam da to pozdravim, a ne da omalovažim. Ne bih analizirao utakmicu. Imam puno toga da kažem, ali ne želim", rekao je Babić.
Fudbaleri Novog Pazara će u sledećem kolu gostovati Javoru, a Vojvodina će ugostiti ekipu Radničkog iz Niša.







