Izvor: MozzartSport.com, 29.Nov.2020, 03:53

Ništa prirodnije od makazica u Brazilu (VIDEO)

Sao Paulo raspoložen protiv Baije, Atletiko Goajense uzeo bod Internasionalu

Kada se govori o fudbalskom majstorstvu i pronalaženju hiljadu i jednog načina da se postigne gol, onda tu nema ravnih Brazilcima. Zato ne postoji ništa prirodnije nego videti dobre makazice u ovoj fudbalskoj zemlji, kao što je to bio slučaj na meču Baije i Sao Paula.

Gosti su na kraju uspeli da se dočepaju tri boda posle ubedljive pobede od 3:1 (0:0), svi golovi su postignuti u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << poluvremenu, a kiša je puštena u 52. minutu kada je Lusijano zatresao mrežu domaćina posle makazica. Najlepši momenat na utakmici, bez dileme.

Do kraja meča isti igrač dao je još jedan gol, pridružio mu se Arboleda golom u 66. minutu i tako je Sao Paulo uspeo do 41. boda što mu je dovoljno da drži drugu poziciju na tabeli.

Baija je upala malo u problem sa umorom zbog igre u više takmičenja i to joj se ovoga puta obilo o glavu.

Poslednji susret dana u Brazilu odigrali su Atletiko GO i Internasional i ponovo se pokazalo koliko je pad forme Tijaga Galjarda uticao na to da gosti tonu na tabeli - 0:0.

Najbolji strelac lige ne liči na sebe u poslednje vreme, a večeras je uspeo da promaši i penal u 62. minutu i ispostavilo se da je tako promašio trijumf.

Čak je do kraja utakmice Internasional ostao sa igračem manje u polju jer je Moledo posle 45. i u 69. minutu dobio žuti karton i već tada smo mogli da nagovestimo da će se meč završiti bez golova.

Čim Galjardo ne daje golove, Internasional je u velikim problemima.