Nikolić: Šerif je, objektivno, najlakši mogući protivnik

Izvor: Vesti-online.com, 09.Avg.2013, 15:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nikolić: Šerif je, objektivno, najlakši mogući protivnik

Trener fudbalera Vojvodine Marko Nikolić je rekao da je njegova ekipa na današnjem žrebu izvukla najlakšeg protivnika od mogućih u baražu za Ligu Evrope, ali da oba tima imaju podjednake šanse za plasman.

 Trener Vojvodine Marko Nikolić  

"Mi smo ostvarili veliki uspeh samom pobedom i eliminacijom Bursaspora. Sada smo dobili objektivno najlakšeg protivnika od ovih pet koje smo mogli da izvučemo, ali opet su šanse pola-pola", rekao je Nikolić. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<

 

Vojvodina je u trećem kolu kvalifikacija, posle 2:2 u prvoj utakmici, u revanšu u gostima ubedljivo pobedila turski Bursaspor i prošla u plej-of, dok je Šerif sa ukupnih 4:0 eliminisan od Dinama iz Zagreba u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

"Neophodno je da zadržimo mir i skormnost, pošto imamo prvo utakmicu sa Donjim Sremom i Voždovcem u Super ligi i samo tako možemo da probamo da plasmanom u grupnu fazu Lige Evropa napravimo istorijski rezultat za klub", istakao je Nikolić. 

 

On je naveo da dobro poznaje moldavsku ekipu.

"Sticajem okolnosti poznajem Šerif dosta dobro, gledao sam ih i protiv Dinama iz Zagreba nedavno u kvalifikacijama za Ligu šampiona. Veoma su dobar i kvalitetan tim. Moj nekadašnji igrač iz Rada Marko Stanojević im je kapiten, tu je i Kadu, kao i Marselo iz Banata", naveo je trener novosadskog kluba.

 

Nikolić je rekao da njegovi fudbaleri moraju da poštuju Šerif koliko su poštovali i Bursu u prošloj rundi.

"Dobri su, kvalitetni, redovni su učesnici kvalifikacija za Ligu šampiona, povremeno su i u grupnoj fazi Lige Evropa. Moraćemo da ih poštujemo ništa manje nego što smo Bursu i iz normalnog pristupa imaćemo svoju šansu", rekao je Nikolić.

 

Vojvodina će u prvoj utakmici dočekati Šerif 22. avgusta, dok će se revanš igrati nedelju dana kasnije u Tiraspolju.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Nikolić: Šerif je, objektivno, najlakši mogući protivnik

Izvor: Dzungla.org, 09.Avg.2013

Trener fudbalera Vojvodine Marko Nikolić je rekao da je njegova ekipa na današnjem žrebu izvukla najlakšeg protivnika od mogućih u baražu za Ligu Evrope, ali da oba tima imaju podjednake šanse za plasman. . OpširnijeVesti Online

Nastavak na Dzungla.org...

Nikolić: Šanse su nam pola pola

Izvor: Dzungla.org, 09.Avg.2013

Vojvodini u baražu za Ligu Evrope, kako je „rekao šešir“ na žrebu u Nionu, sledi dvomeč sa moldavskim Šerifom koji će odlučiti hoće li Novosađani igrati u grupnoj fazi takmičenja. Posle revanša sa Bursom u Turskoj tim Marka Nikolića je pokazao da je sve moguće, a trener zahteva...

Nastavak na Dzungla.org...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.