Niko nas više neće ucenjivati

Izvor: Vesti-online.com, 02.Mar.2012, 12:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

"Niko nas više neće ucenjivati"

Predsednik Fudbalskog saveza Srbije Tomislav Karadžić ističe da je kraj aprila poslednji rok da "orlovi“ dobiju selektora.

Viđanje na Kipru sa trenerom Apoela Ivanom Jovanovićem Karadžić nije mogao da nazove pregovorima.

"Nijednom kvalitetnom stručnjaku ne smemo da zatvorimo vrata, bez obzira na njihove planove".

Zašto ne prepustite angažovanje selektora novom rukovodstvu Saveza?

"Nas je obavezala Skupština na to i mi moramo da se povinujemo >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << njenoj volji".

Da li ostajete pri obećanju da selektor neće primati platu veću od 25.000 evra?

"Mesečna zarada će se kretati u granicama plata prethodnih selektora. Ugovor s Antićem, kad smo bili ucenjeni, ne računa se".

Kako ćete se boriti s potencijalnim milionskim zahtevima kandidata?

"Oni mogu da traže velike pare, ali mi smo svesni svojih mogućnosti. I dalje smatram da svi naši budući selektori imaju pravo na dobre zarade od nagrada koje dobijamo kada se plasiramo na šampionate", rekao je Karadžić.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.